Menu Close

Sveikiname mokytojus!

2019 m. spalio 4 d. Palangos lopšelio-darželio „Žilvinas“ kolektyvas šventiškai paminėjo Tarptautinę mokytojų dieną: klausėsi Palangos kultūros ir jaunimo centro Jūros šaulių vyrų choro atliekamų dainų, aktyviai judėjo mokytojos Monikos šokių pamokoje, dalyvavo Palangos miesto savivaldybės Kurchauzo salėje organizuotame šventiniame renginyje.
 
Rezultatyviausiai visus metus dirbę mokytojai buvo apdovanoti įvairiomis padėkomis.
Lietuvos Respublikos Seimo narys Antanas Vinkus iškilmingai įteikė Seimo švietimo ir mokslo komiteto pirmininko, akademiko Eugenijaus Jovaišos padėką direktorei Rasai Jurgutienei – už kasdienį nuoseklų darbą, atsidavimą profesijai. 
Palangos miesto savivaldybės mero padėkos įteiktos ikimokyklinio ugdymo mokytojoms
Virginijai Jašinskienei ir Astai Viskontienei.
Lopšelio-darželio „Žilvinas“ direktoriaus padėkos buvo įteiktos ikimokyklinio ugdymo mokytojai Jadvygai Anužienei,
logopedei, specialiajai pedagogei Vaidai Viščiūnienei,
meninio ugdymo (šokio) mokytojai Monikai Kažienei ir psichologei Jelenai Bachlinai.
 
Nuoširdžiai sveikiname visus su apdovanojimais. Linkime neprarasti ryžto ir stiprybės!
 
Labai dėkojame Palangos miesto savivaldybei už siurprizų kupiną šventinį renginį, Palangos kultūros ir jaunimo centro Jūros šaulių vyrų chorui už jų skambų pasveikinimą lopšelio-darželio „Žilvinas“ kolektyvui ir mokytojai Monikai – už netradicinę, daug jėgų ir geros nuotaikos iš kiekvieno pareikalavusią pamoką. 
LR Seimo švietimo ir mokslo komiteto padėka direktorei Rasai Jurgutienei   LR Seimo švietimo ir mokslo komiteto padėkomis apdovanoti Palangos mokytojai ir savivaldybės administracijos atstovai   Palangos lopšelio-darželio „Žilvinas“ vokalinis mokytojų ansamblis šventiniame renginyje   Lopšelio-darželio „Žilvinas“ kolektyvą sveikina Jūros šaulių vyrų choras     Lopšelio-darželio „Žilvinas“ kolektyvas netradicinėje šokio pamokoje
Skip to content