Menu Close

Dėkojame Beno ir Kevino mamytėms!

Gegužės 19 d. grupėje „Gintarėliai“ netrūko geros nuotaikos, judesio ir šiltų akimirkų. Mus aplankė Beno ir Kevino mamytės, kurios vaikams padovanojo smagią ir aktyvią veiklą. Vaikučiai kartu mankštinosi, sportavo, o vėliau mokėsi šokti pagal lietuvių liaudies dainelę „Graži mūsų šeimynėlė“. Vaikai drąsiai įsitraukė, su džiaugsmu judėjo, šypsojosi ir mėgavosi bendryste. Dėkojame Beno ir Kevino mamytėms už skirtą laiką, šilumą ir smagias emocijas!

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Renata Valužienė

Skip to content