Menu Close

Dėkojame Agotos ir Vincento tėveliams!

Gegužės  22 d. Agotos ir Vincento tėveliai visiems Palangos lopšelio-darželio „Žilvinas“ vaikams suorganizavo netradicinę lauko žaidimų dieną. Visas kiemas buvo pilnas tėvelių atvežtos žaidimų įrangos. Vaikai išmėgino savo jėgas žaisdami „Cornhole“, „Žaidimų mėtymo“, „Bokšto“, „Pelės gaudymo“ ir kt. žaidimus. Vakare į žaidimus įsijungė ir į lopšelį-darželį atskubėję tėveliai. Netrūko skambaus vaikų juoko, azarto ir, žinoma, pačių šilčiausių šypsenų! Esame be galo dėkingi Agotos ir Vincento tėveliams už šią nuostabią dovaną, iniciatyvą ir kartu sukurtus nepamirštamus įspūdžius!

(Veikla organizuota įgyvendinant saviraiškos programą „Spurdėk linksmai – judėk sveikai“.)

   

Skip to content