Menu Close

Sušilkime prie gerumo ugnelės

          Gruodžio 3 dieną visame pasaulyje minima tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena. Todėl 2014 m. gruodžio 1-5 dienomis tradiciškai lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ organizuota teminė savaitė „Sušilkime prie gerumo ugnelės“. Visą savaitę vaikai kartu su „Drebulėlių“ grupės neįgaliaisiais draugais kartu žaidė, ėjo ratelius, užsiėminėjo menine veikla ir kt. „Žuvyčių“ grupės mažieji pasiūlė savo draugams suklijuoti kalėdinę eglutę iš savo rankyčių karpinių. „Ąžuoliukų“ grupėje ne tik visi kartu piešė „Draugystės žiedą“, bet ir vaišinosi sausainiais, o „Bangelių“ grupėje dėliojo dėliones, kūrė „Širdelių šilumos paveikslą“.

          Gruodžio 2 dieną darželyje svečiavosi buvę ugdytiniai – Palangos dienos centro lankytojai. Jie stebėjo „Ąžuoliukų“ grupės vaikų spektakliuką „Daržovių ginčas“. Svečiai mažiesiems aktoriams atsidėkojo įteikdami pačių pagamintą angelą ir saldainių. Panašų angelą, linkėdami stiprybės, įteikė ir „Drebulėlių“ grupės vaikams. Buvę ugdytiniai ypač džiaugėsi susitikę savo buvusias pedagoges: auklėtoją Ireną Butkienę ir judesio korekcijos mokytoją Daliją Budgenaitę. Įteikę gėles, dėkojo joms už pagalbą.

         Gerumas, dosnumas reikalingas ne tik neįgaliems žmo nėms, bet ir vienišiems seneliams. Darželio vaikai kiekvienais metais prieškalėdiniu laikotarpiu lanko Palangos globos namų senelius, o šiais, 2014 metais, gruodžio 4 dieną Kurhauze sveikino juos ir globos namų darbuotojus su 20 metų jubiliejumi. Iškilmingame renginyje „Rūpindamiesi kitų laime, mes atrandame ir savąją“ darželio vokalinis ansamblis „Perliukai“ (vadovė meninio ugdymo mokytoja Aistė Strakšienė) atliko nuotaikingą dainą „Žavi kiškienė“. Sveikinimo žodžius tarė visų Palangos ikimokyklinių įstaigų vadovai, tarp jų – ir „Žilvino“ direktorė Rasa Jurgutienė.

         Gruodžio 5 dieną didžiulė staigmena laukė visų darželio vaikų: „RIMI“ atstovai dovanojo daugybę lauko žaislų. Ačiū Jums, o ypač dėkojame Gretutės mamytei Vitai Kaveckienei –už Jūsų betarpišką pagalbą, iniciatyvą, nuoširdų rūpestį!

,,Žuvyčių" ir "Drebulėlių" gr. vaikų žaidimai      Bendri darbai     Kalėdų eglutė     ,,Drebulėlės" ,,Ąžuoliukų" grupėje     ,,Draugystės žiedas"     Žaidimai ,,Bangelių"grupėje     ,,Širdelių šilumos paveikslas"     ,,Ąžuoliukų" gr. spektaklis dienos centro lankytojams     Spektaklyje     Svečių padėkos aktoriams          Buvę ugdytiniai kartu su specialiste Dalija     Palangos Globos namų 20-ies metų jubiliejiniame renginyje     ,,Žilvino" vokalinio ansamblio ,,Perliukai"sveikinimas     ,,Žavi kiškienė"     Darželių vadovų sveikinimai          ,,RIMI" dovanos     Ačiū Vitai Kaveckienei!     ,,RIMI" dovanos           

Skip to content