Menu Close

Palangos lopšeliui-darželiui „Žilvinas“ – 34 metai!

Vasario 14-15 d. visa bendruomenė paminėjo įstaigos veiklos 34 metų sukaktį. Vaikai buvo pakviesti kurti savo svajonių darželį. Pasitelkdami įvairiausias priemones, mažieji inžinieriai realizavo pačius įdomiausius savo sumanymus. Kilo statiniai su baseinais, gyvūnų aptvarais, akvariumais ir net kosmodromu. Intensyviai padirbėjus, smagu pasilinksminti. O koks gi gimtadienis be klouno, balionų ir dovanų? Tad vasario 15 d. visi pasipuošę, linksmai nusiteikę skubėjo į balionais papuoštą salę švęsti gimtadienio kartu su klounu Lulu. Skambėjo garsus juokas nuo siurprizų kupinų klouno išdaigų. Kiekvienas turėjo galimybę išbandyti save pačiose netikėčiausiose situacijose. Iš šventės skirstėsi visi paraudusiais nuo juoko skruostais, kupini malonių emocijų ir apdovanoti gimtadienio dovanomis. Tad gyvuok, darželi, dar ilgus metus!  

Vaikų pamąstymai apie jų  svajonių darželį

„Norėčiau darželio kaip kosmoso stoties“ (Gabriel, „Eglaitės“).

„Norėčiau, kad būtų akvariumas ir baseinas“ (Adomas, „Eglaitės“).

„Norėčiau, kad būtų gyvūnų, žuvyčių“ (Mindaugas, „Eglaitės“).

„Aš noriu, kad mano svajonių darželis būtų mėlyna spalva. Kad augtų gėlytės ir būtų kriauklyčių. Ir kad būtų daug vandens, kad galėtų plaukti žuvytės“ (Jokūbas, „Drebulėlės“).

„Aš norėčiau, kad būtų didelė čiuožykla. Labai neslidi. Kad būtų labai smagu. Norėčiau, kad visur būtų įdomu. Kad būtų labai smagu. Daug spalvų visokių. Kaladėlių, ledo, kad galėtume labai smagiai žaisti“ (Liepa, „Drebulėlės“).

„Aš norėčiau, kad darželis būtų kaip pilis. Daug žaislų būtų. Kad valgyti gauti. Pažaisti smagiai“ (Liepa, „Drebulėlės“).

„Mano svajonių darželis, kur daug žaislų ir vaikų, todėl linkiu darželiui daug vaikų“ (Milėja, „Kriauklytės“).

„Mūsų darželyje daug įdomių žaislų ir labai geros lovos, o lauke aš pastačiau net sūpynes, čiuožyklą, nes mažai yra. „Žilvinas“ labai labi geras“ (Smiltė, „Kriauklytės“).

„Aš labai norėčiau, kad toks darželis būtų, kokį pastatėme, nes čia yra batutas, kosminė observatorija, dar ir baseinas, ir žaidimų kambarys“ (Goda „Kriauklytės“).

„Norėčiau, kad darželyje būtų baseinas, net fontanas“ (Ema, „Kriauklytės“).

„Svajonių darželyje yra gera viryklė ir daug širdelių. Norėčiau eiti į tokį darželį. Mano darželis „Žilvinas“ labai geras“ (Adomas, „Kriauklytės“).

„Mūsų svajonių darželyje yra visokių mikroskopų, televizorius yra. Aš baseiną padariau, labai linksma, visko mes pristatėm, ko mes tik norim“ (Luka, „Kriauklytės“).

„Aš labai noriu pasveikinti darželį su gimtadieniu ir linkiu daug spalvų, kad dar darželyje būtų“ (Goda, „Kriauklytės“).

„Mano darželis didelis didelis, žalias, raudonas, kad būtų daug draugų“ (Austėja, „Berželiai“).

„Kad būtų daug žaislų, vaikų ir mano draugė Milėja“ (Sofija, „Berželiai“).

„Kad būtų darželis didelis didelis, kaip dinozauras“ (Salomėja, „Berželiai“).

Skip to content