Menu Close

Palangos lopšeliui-darželiui „Žilvinas“ – 26 veiklos metai!

          Vasario 22-26 dienomis vaikai dalyvavo įvairiose veiklose, skirtose paminėti lopšelio-darželio „Žilvinas“ 26-ąjį gimtadienį. Jie piešė piešinius, kurie eksponuojami Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje veikiančioje Palangos lopšelio-darželio „Žilvinas“ vaikų kūrybinių darbelių parodoje „Aš piešiu Tave, darželi!” (kviečiame apsilankyti). Vasario 25 dieną įvyko iškilmingas parodos atidarymas, į kurį atvyko ne tik mažieji dailininkai iš „Žilvino“, bet  ir Palangos lopšelio-darželio „Pasaka“ vaikai kartu su savo pedagogėmis bei direktore D. Šeižiene. Svečiams ir parodos dalyviams koncertavo lopšelio-darželio „Žilvinas“ instrumentinis ansamblis „Tauškutis“ ir šokių grupė „Smilgelės“. Lopšelio-darželio „Žilvinas“ tėveliai taip pat sveikino  26-ojo gimtadienio proga – kūrė ir kartu su vaikais užrašė linkėjimus, kurie eksponuojami įstaigos koridoriuose. Visą šventinę savaitę žilviniečiai lankė vieni kitus, dalyvavo ekskursijose po visą lopšelį-darželį: pamatė, kur  jiems gaminamas maistas, kur dirba direktorė, buhalterė, kiti darbuotojai. Daugiausia džiugių emocijų suteikė vasario 26 dieną vykusi šventė „Su gimtadieniu, darželi!“, kurioje visus vaikus linksmino klounas Lulu. Netrūko prizų – siurprizų, žaidimų. Vaikai kartu su klounu net žongliravo, atliko įvairiausius magiškus triukus. O kur dar net trys šventiniai tortai su gimtadienio žvakutėmis! Jais vaišinosi visa lopšelio-darželio „Žilvinas“ bendruomenė.
Ačiū visiems už nuoširdumą, už pagalbą kuriant vaikams įspūdžių kupiną šventę! Ačiū už nuostabius visų sveikinimus, linkėjimus:
          ,,Palinkėsim daug vaikučių pabiručių Tavo rūmuose grakščiuose!
          Pasakų, eilėraščių ir šokių te nestinga niekados.
          Dėkoju Tau, darželi, už pirmą raidę, žodį, skaičių ir pasaulio pažinimą!
          Su gimtadieniu!!!  Jonas ir Agota su tėveliais".
 
         „Berželis“ Gustas, jo sesutė Agota, mama ir tėtis Žilvinas sveikina darželį 26-ojo gimtadienio proga ir linkim būti pačiu geriausiu vaikų draugu".
 
         ,,Mano mielas darželi! Ar žiema, ar vasara – Tu visada šalia. Ar ruduo, ar pavasaris – Tu visada drauge. Ir šventės, ir draugai visada kartu. Auklytės mielosios spindi džiaugsmu, už šypseną atsako šypsniu, už šilumą – žodžiu, už klaidą švelnumu ir taip kasdien ratu, ratu. Darželi mielas, iš metų į metus gyvenimo keliu „važiuoti“ dar ilgai su meile ir džiaugsmu! Kas gi aš būčiau, jei ne darželis, jei ne darželis – vaikystės lopšelis. Kamilė, 4 metai, „Kriauklyčių“ gr.".
 
         ,,Mano darželi, norim palinkėti, kad visi Tavo vaikai kuo daugiau šypsotųsi, visada būtų sveiki ir laimingi! Ir išlik toks, į kurį norisi ateiti vėl, vėl ir vėl! Viso to Tau linki Ūla, broliukas, mama ir tėtis".
 
         ,,Nuoširdžiausi sveikinimai darželiui „Žilvinas“ nuo Armando iš „Kriauklyčių“ grupės ir jo šeimos. Dėkojame už nuoširdų rūpestį visais darželio vaikais ir linkime išauklėti dar daug nuostabių vaikučių. Su gimimo diena!"
 
         ,,Didelių atradimų ir mažyčių kasdienių džiaugsmų, didelių svajonių ir mažų stebuklų, didelių laimėjimų ir mažų pagalių. Linki Ringaudas ir mamytė".
 
         ,,Su gimtadieniu, lopšeli-darželi „Žilvinas“! Einu aš į „Eglaičių“ grupę. Auklėtojos laimingos, kai vaikai netingi. Mokytis sunku, mokėti smagu. Darželyje gerai, jauku ir smagu".

         ,,Ačiū tariam už širdies gerumą. Tegul nepavargsta Jūsų širdys ir rankos. Dalinkite saulę, tokią didelę ir šviesią, rūpestį ir meilę. Linkime Jums stiprybės, gražių siekių ir ilgų gyvavimo metų. Su gimtadieniu sveikina Domantas ir tėveliai".

     Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje veikia lopšelio-darželio „Žilvinas“ vaikų kūrybinių darbelių paroda „Aš piešiu Tave, darželi!”.     Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje veikia lopšelio-darželio „Žilvinas“ vaikų kūrybinių darbelių paroda „Aš piešiu Tave, darželi!”.     Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje veikia lopšelio-darželio „Žilvinas“ vaikų kūrybinių darbelių paroda „Aš piešiu Tave, darželi!”.     Vaikai džiaugiasi atradę savo darbelius parodoje     Žiūrovai pasiruošę parodos „Aš piešiu Tave, darželi!“ atidarymo koncertui.     Šoka šokių grupė „Smilgelės“.     Eilėraštį „Katins i katienė“ žemaitiškai padeklamavo Jonas iš „Berželių“ grupės.     Pasirodo instrumentinis ansamblis „Tauškutis“.     Žilviniečiai dainuoja dainą, skirtą lopšeliui-darželiui „Žilvinas“.     Gimtadienio proga sveikina Palangos lopšelio-darželio „Pasaka“ direktorė D. Šeižienė.     Sveikina Palangos m. savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vedėja N. Bagdonienė.     Tėvelių ir vaikų linkėjimai lopšeliui-darželiui „Žilvinas“.     Tėvelių ir vaikų linkėjimai lopšeliui-darželiui „Žilvinas“.     Tėvelių ir vaikų linkėjimai lopšeliui-darželiui „Žilvinas“.     Tėvelių ir vaikų linkėjimai lopšeliui-darželiui „Žilvinas“.     Šventiškai pasipuošę vaikai susirinko į šventę „Su gimtadieniu, darželi!“.      Šventiškai pasipuošę vaikai susirinko į šventę „Su gimtadieniu, darželi!“.      Pasirodęs klounas Lulu sukėlė didžiules vaikų emocijas.    Klouno Lulu išdaigos.     Klouno Lulu išdaigos.     Vaikai susidomėję stebi klouno atliekamus triukus.     Visi besąlygiškai vykdė klouno nurodymus.     Visi besąlygiškai vykdė klouno nurodymus.     Tuoj patys drąsiausieji mėgins atlikti triuką.     Tuoj patys drąsiausieji mėgins atlikti triuką.     Ir jiems pavyko!     Klounas moka net ir žongliruoti.     Malonu gauti dovanėlių.     Dar vieni bandys pasirungti.     Ir kas gi laimės? Mergaitės.          Bernardui smagu!          Kornelija klounui deklamuoja eilėraštį „Žuvytė“.     Visi šoka „Ančiukų šokį“.     Visi šoka „Ančiukų šokį“.     Visi šoka „Ančiukų šokį“.     Koks gi gimtadienis be torto? Jų buvo net trys.  Juk mūsų tiek daug.     Su gimimo diena, mielas lopšeli-darželi „Žilvinas“!                            

 

Skip to content