Menu Close

„Mano emocija“

     2023 m. gegužės mėnesį visuomenės sveikatos specialistė Gintarė Glinskaitė organizavo vaikams užsiėmimus apie emocijas, kurių tikslas – ugdyti vaikų emocinį raštingumą, emocijų atpažinimo ir valdymo, bendravimo įgūdžius, stiprinant jų psichinę sveikatą. Vaikai turėjo atpažinti veidukuose pavaizduotas emocijas ir pasakyti, kada tokias emocijas jaučia bei kaip elgtis, kai esi piktas arba liūdnas. Taip pat naudojant sensorines emocijų pagalvėles aiškinosi, ką jie jaučia įvairiose skirtingose situacijose. Žaidimų „Emocijų kapsulės“ ir „Emocijos“ metu vaikai reiškė savo nuomonę, mėgino vertinti elgesį ir lavino savo loginį mąstymą bei dėmesį.

     Pažindamas ir mokėdamas valdyti savo emocijas, vaikas visam likusiam gyvenimui įgyja pagarbos sau, savivertės, savikontrolės, gebėjimo sąmoningai suprasti savo ir atpažinti kito žmogaus jausmus ir tinkamai į juos reaguoti.

     Gintarė Glinskaitė, Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės  sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje 

 

 

Skip to content