Menu Close

Lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ įvyko padėkos susitikimas

„Padėk silpnesniam, atnešk į pasaulį gėrio, gyvenk ne vien tik dėl savęs“. (A. Gridinas)
 
          Jau ne vienerius metus Palangos LIONS moterų klubas remia Palangos lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ besiugdančius neįgalius vaikus: padeda įsigyti ugdymo(si) priemones, turtina specialiojo ugdymo grupių aplinką ir kt. Šiais metais vaikai sulaukė ypač gausių dovanų. Moterys dovanojo: du kilimus, tyrinėjimo dėžę su stovu, mobilią komodą su 8 konstruktoriais, sensorinį šviečiantį kubą ir didžiulį terapinį asmeninės erdvės namelį. Dovanų buvo įteikta už 1400 eurų. Norėdami joms padėkoti už dosnumą, už skleidžiamą širdies šilumą patiems mažiausiems negalios paliestiems vaikams, balandžio 7 d. lopšelio-darželio „Žilvinas“ bendruomenė suorganizavo susitikimą, kuriame dalyvavo ne tik LIONS klubo moterys, bet ir Palangos m. savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Vilma Varpiotienė bei kolegės iš Palangos socialinių paslaugų centro. Viešnios džiaugėsi vaikų muzikiniais pasirodymais, apsilankė specialiojo ugdymo grupėse, aptarė tolimesnes bendradarbiavimo galimybes.
Artėjant šv. Velykoms, norisi dar kartą padėkoti mieloms Palangos LIONS moterų klubui:
Ačiū už Jūsų gerumą, dosnumą, už Jūsų atliekamus kilnius darbus, kurie suvirpina mažas širdeles ir suteikia jiems laimę bei džiaugsmą. 
Nuotaikingą muzikinį pasirodymą dovanojo vaikučiai iš grupės „Ąžuoliukai“     Ypač didelio susidomėjimo sulaukė terapinis asmeninės erdvės namelis, kuris padeda nerimastingiems vaikams nusiraminti, pailsėti      Diskusijos specialiojo ugdymo grupėje     Pokalbiai buvo pratęsti prie vaišių stalo     Tikimės, kad bendradarbiavimas tęsis toliau
Skip to content