Menu Close

Konkursas „Aš – šauniausias būsimas pirmokas“

          Gegužės 3 dieną įvyko Palangos lopšelio–darželio „Žilvinas“ organizuojamas konkursas „Aš – šauniausias būsimas pirmokas“. Jame dalyvavo patys šauniausi Palangos miesto ikimokyklinių įstaigų priešmokyklinio amžiaus vaikai. Renginį vedė iš „Uogienių“ mokyklos atvykęs Karlsonas (auklėtoja Irena Sarapinienė) ir neprilygstamoji vaiduoklių medžiotoja Frekenbok (priešmokyklinio ugdymo pedagogė Rita Nenartėnienė). Dalyvius vertino komisija, kurią sudarė Palangos m. savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyr. specialistė Vilma Varpiotienė, lopšelių-darželių direktorės Rasa Jurgutienė, Dainora Šeižienė, Rūta Lukaitienė ir direktorių pavaduotojos ugdymui Milda Kucevičienė bei Ilona Mazrimienė. Pirmosios užduoties metu dalyviai prisistatė ir pademonstravo savo talentus: dainavo žemaitiškas dainas, šoko pramoginį šokį, deklamavo, atskleidė sportinius gebėjimus ir kt. Po prisistatymo vaikai kibo į rimtas užduotis. Jiems reikėjo atskirti dešinę ir kairę puses, išbraukti neteisingai parašytus skaičius, išspręsti kryžiažodį, dalyvauti „Blic“ turnyre, atlikti taiklumo reikalaujančią sportinę užduotį. Kol kompetentingoji komisija svarstė, kam skirti šauniausio būsimo pirmoko vardą, vaikai linksmai žaidė įvairius žaidimus. Nugalėtoją paskelbė lopšelio–darželio „Žilvinas“ direktorė Rasa Jurgutienė. Juo tapo Arėjas Milkintis iš lopšelio-darželio „Nykštukas“. Jis organizatorių buvo apdovanotas diplomu ir knyga. Visiems konkurso dalyviams taip pat buvo įteikti padėkos raštai bei dovanėlės. 
Tad sveikiname šauniausius Palangos miesto būsimuosius pirmokus: 
Korneliją Domarkaitę ir Radvilą Trofimenko (lopšelis-darželis „Žilvinas“), Arėją Milkintį ir Patriciją Ežerskytę (lopšelis-darželis „Nykštukas“), Elantę Kontrimaitę ir Arną Šeškų (lopšelis-darželis „Pasaka“), Pauliną Deksnytę (lopšelis-darželis „Gintarėlis“) ir Artūrą Stratkauską (lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“).
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Aurelija Viskontaitė
Konkursą vedė Karlsonas ir Frekenbok     Komisija pasirengusi darbui     Kornelija Domarkaitė sudainavo žemaitišką dainą     Artūras Stratkauskas - būsimas futbolininkas     Patricija Ežerskytė padainavo linksmą žemaičių dainą     Arnas Šeškus puikiai valdė futbolo kamuolį     Elantė Kontrimaitė šoko linksmą šokį     Arėjas Milkintis - karatė meistras    Paulina Deksnytė nustebino visus lietuvių ir anglų kalbų abėcėlių žinojimu      Radvilas Trofimenko raiškiai padeklamavo eiles apie gimtinę     Vaikai kibo į rimtas užduotis               Komisijai teko sunki užduotis - išrinkti šauniausią     Šauniausias būsimas pirmokas Arėjas Milkintis ir jo pedagogė Sigita Sičiūnienė     Konkurso dalyviai ir vedėjos
 
Skip to content