Menu Close

Informacija tėveliams dėl vaikų priėmimo į Palangos lopšelio-darželio „Žilvinas“ grupes karantino metu

Informacija tėveliams
dėl vaikų priėmimo į Palangos lopšelio-darželio „Žilvinas“ grupes karantino metu
 
      1. Vaikai į įstaigą atvedami sveiki. Vaikams, kuriems pasireiškia karščiavimas (37,3 ̊Ċ ir daugiau) ar kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų, ūmių žarnyno infekcijų ir kitų užkrečiamų ligų požymių (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, viduriavimas, vėmimas, bėrimas ir pan.) į įstaigą nepriimami.
     2. Vaikai į įstaigą atvedami per pagrindinius vartelius, kiti varteliai karantino laikotarpiu užrakinti. Į grupę vaikai atvedami per korpusų įėjimus.
     3. Atvykus į įstaigą, vaikams matuojama temperatūra, vertinama jų sveikatos būklė. Vaikų priėmimas į grupes ir jų sveikatos patikrinimas vyksta nuo 7.30 iki 8.30 val., vėliau korpusų durys užrakinamos. Prašome nevėluoti. Pavėlavus, skambinti telefonais (8 460) 43 410, (8 460) 54235.
     4. Tėveliai įstaigos teritorijoje ir patalpose privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones) ir laikytis asmens higienos (rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo ir kt.). Įeidami į patalpas privalote dezinfekuoti rankas (dozatoriai su dezinfekciniu skysčiu prie įėjimo durų).
     5. Paaiškinti vaikams, kad neštis žaislų ar kitų priemonių iš namų į lopšelį-darželį šiuo laikotarpiu negalima.
     6. Vaikui sunegalavus įstaigoje, nedelsiant informuosime Jus ir lauksime  kuo skubiau atvykstančių.
     7. Kiekvieną dieną įstaigoje organizuojama vaikų ugdomoji veikla ir maitinimas. Įstaigos nelankantiems vaikams vieną kartą per savaitę bus siunčiamos teminės užduotys, kurias atliks kartu su tėvais.
     8. Visos grupės veikia nuo 7.30 val. iki 18.00 val. Pailginto buvimo grupė karantino laikotarpiu neveiks.  
 
LAUKIAME JŪSŲ SUGRĮŽTANT!!!
Palangos lopšelio-darželio „Žilvinas“
administracija
Skip to content