Menu Close

Iki pasimatymo, eglute!

„Kalėdine eglute, kokia tu nuostabi,
į tavo gražią šventę atėjome visi.
Linksmi ir pasipuošę, maži ir dideli.
Ar tu regi, eglute, kokia tu mums brangi? …" (aut. nežinomas).
          2017 m. sausio 6 d. Palangos lopšelyje-darželyje „Žilvinas" vyko šventė, skirta atsisveikinti su kalėdine eglute. Ugdytiniai kartu su savo auklėtojomis sugūžėjo į salę. Mažųjų rankutėse skambėjo barškučiai, aidėjo muzika. Staiga, visų vaikų nuostabai, į salę įžengė trys Kalėdų senelio nykštukės (pedagogės Žydrūnė, Lina ir Asta). Nors vaikų širdelės liūdėjo, kad baigėsi šventės, bet visi nuotaikingai šoko rokenrolą, deklamavo eilėraščius, išsakė linkėjimus eglutei. Nykštukės tarp jos šakų rado Kalėdų senelio laišką, skirtą mažiesiems. Jame senelis dėkojo už gautus laiškelius ir prašė neliūdėti, nes kitąmet vėl su visais susitiks. Vaikai padėjo nykštukėms nukabinti nuo eglutės žaisliukus ir atsisveikino su ja. 
          Norėtųsi, kad šventės niekada nesibaigtų, tačiau smagu stebėti, kaip vaikai moka ne tik švęsti, bet ir su jomis atsisveikinti:
„Pats gražiausias dalykas,- vaikiškas tyrumas, tikėjimas ir laukimas…" (Kalėdų senelis).
Auklėtoja Lina Narkevičienė
„Liūdnosios“ nykštukės: Asta, Žydrūnė ir Lina     Dainelę dovanoja grupės „Ąžuoliukai“ vaikai     Kamilė ir jos draugai visus pradžiugino eilėraščiu ir nuotaikinga dainele     Visus išjudino grupės „Žuvytės“ atliekamas „Žiemos rokenrolas“     Ką gi rašo Kalėdų senelis?     Iki pasimatymo, eglute!          Na, o linksmieji seniai besmegeniai džiugins visus dar visą sausį

 

Skip to content