Menu Close

„Aš augu kartu su Lietuva“

          2018 m. kovo 9 d. Palangos lopšelio-darželio „Žilvinas“ devyni vaikai iš grupių „Ąžuoliukai“, „Perliukai“ ir „Kriauklytės“ dalyvavo Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“ organizuotame pilietinio ir tautinio ugdymo projekto „Aš augu kartu su Lietuva! Mažais žingsneliais pasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį“ pristatyme – fotosesijoje. Ugdytiniai  iš visų miesto ikimokyklinių įstaigų pristatė Lietuvos vėliavos spalvų kepurėles, kurias 2017 m. rudenį nėrė lopšelių-darželių tėveliai. Projekto organizatoriai kvietė renginio svečius pasigrožėti nėrėjų darbais ir mažųjų modelių drąsa bei elegancija pozuojant fotomenininkams, pasiklausyti vaikų deklamuojamų eilių ir dainuojamų dainų Lietuvai. Visiems dalyviams įteikė padėkas bei saldžias dovanėles.
Palangos lopšelio-darželio „Žilvinas“ bendruomenės vardu nuoširdžiai dėkojame Miglės Lukošiūtės, Adelinos Geležiūnaitės ir Medeinės Rukšėnaitės mamytėms, Militos Ruginytės močiutei, auklėtojai Irenai Butkienei už kruopščiai nunertas kepurėles, kurios papuoš mūsų įstaigos vaikučius įvairių švenčių metu.
Taip pat dėkojame Agotos Zabitės tėčiui, Paulinos Rešetnikovos, Smiltės Galdikaitės ir Adelinos Geležiūnaitės mamytėms, auklėtojoms Modestai Abaravičiutei ir Rūtai Korsakienei už pagalbą vykstant renginį. 
Palangos lopšelio-darželio „Žilvinas“ vaikai su savo pedagogais bei tėveliais                                              
Skip to content